У вересні 2012 року бібліотека-філія №2 ім. Тобілевича святкувала своє 60-річчя.

/Files/images/IMG_1344.JPGВересень 1952 року. Наказом по обласному управлінню культури в будинку, де жив Іван Карпович Тобілевич відкрито бібліотеку, якій присвоєно ім’я нашого земляка, режисера, актора і, насамперед, найвизначнішого українського драматугра ХІХ століття Івана Тобілевича (сценічне ім’я - Карпенко-Карий).

У 1983 році бібліотеці було надано нове приміщення по вулиці Космонавта Попова,7.

А в будинку (після реставрації) 24 вересня 1995 року з нагоди 150-річчя від дня народження І. К. Тобілевича (Карпенка-Карого) відкритий Кіровоградський міський літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого.

/Files/images/IMG_1178.jpg

/Files/images/IMG_1042.jpgВсяке свято, – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань.

Нас прийшли привітати:

/Files/images/IMG_1003.jpgПредставники відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради Тетяна Андрєєва та Микола Щербак.

/Files/images/IMG_1021.jpg Директор міської централізованої бібліотечної системи Світлана Тимків та заступник директора Тамара Ушацька.

/Files/images/IMG_1046.jpgДиректор Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Бойченка Лариса Савенко.

/Files/images/IMG_1053.jpgДиректор Кіровоградського міського літературно-меморіального музею ім.І.К. Карпенка-Карого Катерина Лісняк.

/Files/images/IMG_1182.jpgЗаступник директора ПТУ №8 Наталія Ігуменцова, заступник директора коледжу статистики Тетяна Курлюк, заступник директора ВПУ №4 Людмила Пилипчук, завідуюча бібліотеки технікуму механізації сільського господарства Тетяна Швалюк.

/Files/images/IMG_1094.jpgНа святі привітали тих, хто присвятив бібліотечній справі усе своє життя, хто багато років тому переступив поріг бібліотеки і залишив назавжди в ній своє серце, для кого бібліотечна справа стала покликанням. Це наш ветеран Лукіна Ніна Ілларіонівна.

/Files/images/IMG_1118.jpgВихованці дитячого садочка №67 «Дельфін» в подарунок виконали таночки «Барбарики» та«Ромашки».

/Files/images/IMG_0995.jpgПрозвучала пісня «Україночка моя» у виконанні учениці музичної школи №3 Тюменцевої Кароліни

Бібліотекарі вшановували кращих читачів, вручаючи їм “Золоті формуляри” за перемогу в одній з номінацій: /Files/images/IMG_1235.jpg“Читач №1», “Знавець класики”, «Друг та помічник бібліотеки», «Читаюче подружжя», /Files/images/IMG_1250.jpg“Читач воєнно-історичного роману”, “Фанат Фантастики”, “Леді дамського роману”, “Ерудит”, «Читаюча сім’я», “За вірність бібліотеці”, «Читання без кордонів». «Золотий формуляр» отримали читачі самого різного віку і професій, об’єднані любов’ю до читання.

Пам’ятний “Золотий формуляр” вручався навчальним закладам, з якими співпрацює бібліотека: ПТУ№8 ; ВПУ №4, коледжу статистики, технікуму механізації сільського господарства.

На святі виступили всі, хто хотів висловити свою вдячність бібліотеці.

/Files/images/IMG_1225.jpgТеплі слова любові до книги та бібліотеки висловили найактивніші читачі Наталія Полякова та Галина Шарова.

/Files/images/IMG_1243.jpg

/Files/images/IMG_1136.jpg

Родзинкою свята було вітання від артистів Кіровоградського академічного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького Олексія Дорошева та Галини Романюк.

/Files/images/IMG_1086.jpg

Музичний подарунок у виконанні інструментального ансамблю «Етнос», керівник Олександр Скомаровський захопив всіх присутніх.

/Files/images/IMG_1198.jpgПрозвучало вітання від вокального ансамблю «Карамельки», керівник Ольга Барибіна, музична школа №3.

/Files/images/IMG_1274.jpgВокальний дарунок Максим Дунаєвський «Ветер перемен» виконала Анастасія Бєлєнікіна

А завершилось свято поетичним поздоровленням від читачки бібліотеки ім.Тобілевича Анни Гройсман:

Бібліотеці ім. Тобілевича присвячується

Не десять лет, не двадцать, не полвека,

А шестьдесят почетных долгих лет

Всем открывает дверь библиотека -

Дом разных книг, журналов и газет.

Как много экземпляров здесь хранится

Донцова и Акунин, Фет и Стивен Кинг,

Соседствуют здесь старые страницы

С обложками цветными модных книг.

И разношерстый, как всегда, читатель

Стремиться что-то новое узнать,

Сюда спешит и логик, и мечтатель,

Все те, кто любит думать и читать.

В наш быстрый век в просторах Интернета

Найти мы можем все и обо всем,

Лишь нет сердец особенного света,

Что дарит этот теплый книжный дом.